Filtre
  • Producator
  • Tip
  • Interfata
Promotii
(P/N: E292972)
15.6 inch, 4:3, TouchPro PCAP Multi Touch, Intel Celeron J1900, fanless, Intel HD Graphics, 4 GB RAM, 128 GB SSD, USB, serial, Ethernet, audio, VGA, No OS, negru
4
4
3.700,52 lei
3.980,43 lei
(t.v.a. inclus)

Switch / Router

Vizualizare: Lista / Grid
Produse / pagina:
Sortare dupa:
(P/N: MC200CM)
1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m
Top vanzari
150,54 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: ALIM-SWITCH-OEM)
5.4V, 3A, stecher EU
75,53 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: DN-50022-1)
8 porturi 10/100, suport auto MDI/MDIX, fanless, negru
88,25 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: 1760500049)
5 porturi 10/100 Mbps / 4 porturi PoE, suport auto MDI/MDIX, fanless, negru
180,39 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: 4710700924334)
LAN, USB, paralel, 16 MB SDRAM, 2 MB Flash, antena, alimentator
231,81 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: WDRT-1202AC)
802.11 a/b/g/n/ac, dual band, USB, RJ45, 2.4GHz, 5GHz, 4 antene externe
233,55 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: TL-WN722N)
802.11 n, single band, USB, 2.4 GHz, 150 Mbps, antena externa
49,24 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: TL-WN822N)
802.11 n, single band, USB, 2.4 GHz, 300 Mnps, 2 antene externe
65,25 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: DN-60021-2)
24 porturi 10/100, suport auto MDI/MDIX, fanless, negru
325,75 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: DN-95317)
8 porturi 10/100/1000Base-T PoE, suport auto MDI/MDIX, max. 96W, fanless, negru, compatibil cu cabinetele metalice de 10 inch
506,78 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: TL-SG108)
8 porturi Gigabit, gri
117,10 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: US-8-60W)
switch PoE cu management, 8x Gigabit, throughput 8 Gbps, PoE 802.3af (pe 4 din porturile ethernet)
625,88 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: DN-80112)
16 porturi 10/100/1000Base-T, suport auto MDI/MDIX, negru, compatibil cu cabinetele metalice de 19 inch
663,07 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: DN-80113)
24 porturi 10/100/1000Base-T, suport auto MDI/MDIX, negru, compatibil cu cabinetele metalice de 19 inch
778,68 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: US-16-150W)
switch PoE cu management, 16x Gigabit, PoE 802.3af/at, rackabil
1.606,92 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: ES-16-150W)
switch PoE cu management, 16x Gigabit, PoE 802.3af/at, rackabil
1.923,90 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: T1500G-10PS)
8 porturi 10/1000 Mbps, negru
485,64 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: SG300-10PP-K9-EU)
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch
2.635,30 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: T1500-28TC)
24 porturi 10/1000 Mbps, 4 porturi Gigabit, negru
558,57 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: US-24-500W)
switch PoE cu management, 24x Gigabit, 2x SFP, throughput 26 Gbps, PoE 802.3af/at, rackabil
2.987,37 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: SG300-52P-K9-EU)
switch PoE cu management, 52x Gigabit, 2 x SFP, PoE, rackabil
11.707,74 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: 4710700926956)
Print Server Edimax PS-1210MFn, Wi-Fi, 4710700926956
(P/N: PS-1206P)
Print Server Edimax PS-1206P Fast Ethernet, paralel, 4710700924167
36,31 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: DAP-1350)
Router wireless D-Link DAP-1350, BAP1350LNA...A1
46,48 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: TL-WPS510U)
Print Server Edimax PS-1210MFn, Wi-Fi, 4710700926956
236,86 lei
(t.v.a. inclus)
(P/N: CCR1009-7G-1C-1S+)
Router MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+, CCR1009-7G-1C-1S+
2.440,09 lei
(t.v.a. inclus)
 
Garantia de retur